Informace o firmě Geoobchod s.r.o.

Vážený návštěvníku, nacházíte se na stránkách společnosti GEOOBCHOD, s.r.o..

Naleznete zde sortiment geodetických, navigačních a stavebních přístrojů a pomůcek. Zboží, které je prezentováno na těchto stránkách není úplným sortimentem, který Vám nabízíme, ale jde jen o nejprodávanější přístroje a pomůcky.

Naše servisní středisko je Vám k dispozici pro záruční, pozáruční servis a kalibrace všech vašich přístrojů. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, abychom Vás mohli přesvědčit o našich kvalitních službách.

GEOOBCHOD je společností, která je tvořena odborníky z oblastí geodézie, stavebnictví a metrologie, a která chce nabízet jen nejkvalitnější zboží a služby. Na český trh dovážíme výrobky Spectra Precision (dřive ASHTECH, THALES Navigation, MAGELLAN), SOUTH, NOVATEL, NEDO, BMI a NOVATEL. Dále nabízíme repasované geodetické pomůcky světových výrobců TOPCON, SOKKIA, MAGELLAN, VOLMOS, LEICA, NIKON, PENTAX, PLASTMARK, BMI.

Sídlo společnosti je v Praze, Pardubicích, Plzni, Mostě, Zlíně, Liberci, Hradci Králové a Olomouci. Naše geoskládky se nacházejí v Benešově, Brně, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Kladně, Mladé Boleslavi, Ostravě - Vratimov a v Šumperku (viz. kontakty).

Pro další podrobnosti nás neváhejte kdykoli kontaktovat na bezplatné lince - 800 123 228

Váš Aleš Rucký (spolumajitel společnosti)

Platební metody