přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Nivelační lať

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Nivelační lať 4m teleskopická Teleskopická hliníková nivelační lať, délka 4m, po složení délka 128 cm, s mm dělením na zadní straně, s textilním obalem, krabicovou libelou. Vhodná pro nivelační přístroj, rotační laser, pro technickou nivelaci. 1.799,-
naše cena bez DPH
Aretace pro nivelační lať

Náhradní zámek nivelační latě pro námi dovážené nivelační latě.

 

75,-
naše cena bez DPH
Nivelační lať 4m

Teleskopická hliníková nivelační lať, délka 4m, po složení délka 128 cm, s mm dělením na zadní straně, bez textilního obalu, krabicové libely a náhradní aretace. Vhodná pro nivelační přístroj, rotační laser, pro technickou nivelaci. Toto zboží v současné době není na skladě!

649,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Teleskopická nivelační lať 5m

Teleskopická hliníková nivelační lať, délka 5m, po složení délka 130 cm, s mm dělením na zadní straně, s textilním obalem, krabicovou libelou. Vhodná pro nivelační přístroj, rotační laser, pro technickou nivelaci.

1.900,-
naše cena bez DPH
Nivelační lať 7m teleskopická Sklolaminátová teleskopická nivelační lať, délka 7m, po složení 1,62m. Lať neprodlužuje ani nezkracuje délku se změnou teploty, kvalitní umělá hmota pro vysunutí zaručuje neodíratelnost stupnice a minimální vůli mezery, spolehlivá aretace. Z jedné strany je klasická nivelační stupnice a z druhé je mm dělení pro měření v interiéru. 2.190,-
naše cena bez DPH
Digitální niv. lať 5m - Leica

Digitální teleskopická nivelační lať, délka 5m, s čárovým kódem z jedné strany a klasickou nivelační stupnicí z druhé strany. Vhodná pro digitální nivelační přístroje Leica Sprinter.

2.400,-
naše cena bez DPH
Stojánek s klipsnou k nivelační lati Kvalitní stojánek k nivelační lati, slouží pro upevnění nivelační lati do svislosti. Tři tenké nohy s klipsnou pro upevnění výtyčky. Nohy nejsou teleskopické a nelze je skládat. 640,-
naše cena bez DPH
Digitální niv. lať 5m - SOUTH

Teleskopická nivelační lať s čárovým kódem z jedné strany a klasickou nivelační stupnicí z druhé strany. Určena pro digitální nivelační přístroje South.

2.300,-
naše cena bez DPH
Nivelační lať 3m teleskopická 3 m teleskopická hliníková niv. lať s mm dělením na zadní straně, standardně dodávána v textilním obalu, krabicovou libelou. Délka složené lati 128 cm. Vhodné pro nivelační přístroj, rotační laser pro technickou nivelaci. 1.589,-
naše cena bez DPH
Deska pro nivelační lať na lité podlahy

Hliníková "lodička" je opatřena stojanem pro lať (na principu stojanu na Vánoční stromeček).

1.400,-
naše cena bez DPH
Obal na nivelační lať

Textilní obal na nivelační lať (3m, 4m, 5m).

140,-
naše cena bez DPH
Nivelační podložka pod lať

Klasická mosazná nivelační podložka "ŽÁBA"

1.086,-
naše cena bez DPH
Příložná libela pro výtyčku, trasírku nebo nivelační lať

Příložná libela pro trasírky, výtyčky a nivelační latě vhodná nejenom pro námi dodávané zboží

490,-
naše cena bez DPH
Příložná libela pro nivelační lať

Příložná rektifikovatelná libela k nivelační lati.

140,-
naše cena bez DPH
Nivelační latě PROFI 4m

Teleskopická nivelační lať BMI, délka 4m, po složení 1,12m, s klasickou nivelační stupnicí z jedné strany a mm dělením pro měření v interiéru z druhé strany. Kvalitní umělá hmota pro vysunutí zaručuje neodíratelnost stupnice a minimální vůli mezery, spolehlivá aretace. Vhodné pro nivelační přístroj, rotační laser, pro technickou nivelaci.

3.450,-
naše cena bez DPH
Nivelační latě PROFI 5m

Teleskopická nivelační lať BMI, délka 5m, po složení 1,12m, s klasickou nivelační stupnicí z jedné strany a mm dělením pro měření v interiéru z druhé strany. Kvalitní umělá hmota pro vysunutí zaručuje neodíratelnost stupnice a minimální vůli mezery, spolehlivá aretace. Vhodné pro nivelační přístroj, rotační laser, pro technickou nivelaci.

3.650,-
naše cena bez DPH
Nivelační lať

Nivelační lať 4m

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative